Partners

 

Firma M&P AutoCuby istnieje od 17 lat. Zajmują się produkcją autobusów i mikrobusów oraz importem i sprzedażą autobusów, mikrobusów, samochodów dostawczych i ciężarowych.
Specjalizujż się w produkcji i sprzedaży mikrobusów, autobusów oraz samochodów specjalnych. Zabudowy wykonujż na bazie nowych lub używanych Mercedesów Vito oraz Sprinter i Volkswagenów LT, Craftera oraz Iveco Daily.

http://www.autocuby.pl/

   

Fotografia ślubna i portretowa

http://www.sesjaslubna.com

 

Obsługa reklamowa firm, począwszy od projekowania logo, poprzez usługi poligraficzne i produkcję gadżetów reklamowych, a skończywszy na usługach internetowych.

http://www.dobrareklama.com/

 

Odzież reklamowa, firmowa i robocza w dużym wyborze. Wyroby markowe oraz tanie tekstylia reklamowe. Zdobienia w wielu technikach.

http://www.promotek.pl/

 

Fotografia reklamowa.

www.studiopunktum.com

   

MAJAMA TRAVEL -  jest firma prowadzącą działalność w zakresie turystyki aktywnej. Działa od 2000 roku. Od tego czasu zorganizowali szereg wszelkiego rodzaju wyjazdów dla młodzieży i dorosłych. Zapewnia uczestnikom wspaniałą zabawę i aktywny wypoczynek dzięki autorskim i różnorodnym programom imprez.

www.majama.pl

 

Firma Wash-Trans istnieje na rynku od początku 2006 roku świadcząc usługi mycia i sprzątania pojazdów na najwyższym poziomie. Myjnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy co ułatwia dojazd z prawie każdego miejsca w Warszawie.

http://www.washtrans.pl/